Daniel Linsten

Auktoriserad Revisor & Ägare

Telefon: 0522-918 72

Mobil: 070-63 27 630

E-mail: daniel@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Daniel

Anna Ingman

Auktoriserad Revisor

Telefon: 0522-918 74

Mobil: 0733-622 805

E-mail: anna@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Anna

Marina Sultan Karlsson

Auktoriserad Redovisningskonsult

Telefon: 0522-918 75

E-mail: marina@jdgrevision.se

 

 

> Allt du behöver veta om Marina

OSS TRÄFFAR DU PÅ KONTORET I UDDEVALLA

Lotta Tuulari

Redovisningskonsult

Telefon: 0522-918 76

E-mail: lotta@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Lotta

Rickard Kylberg

Auktoriserad Redovisningskonsult

Telefon: 0522-918 77

E-mail: rickard@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Rickard

Sara Andersson

Revisorsassistent

Telefon: 0522-918 79

E-mail: sara@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Sara

Cecilia Jakobsson Lyngstam

Redovisningsassistent

Telefon: 0522-918 73

E-mail: cecilia@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Cecilia

Lina Sorting

Redovisningsassistent

Telefon: 0522-918 71

E-mail: lina@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Lina

Marika Alfredsson

Byråkoordinator/

Redovisningsassistent

Telefon: 0522-918 78

E-mail: marika@jdgrevision.se

> Allt du behöver veta om Marika

OSS TRÄFFAR DU PÅ KONTORET I KUNGSHAMN

Linda Svensson

Redovisningskonsult

Telefon: : 0523-66 88 82

E-mail: linda@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Linda

Ewa-Carin Roos

Auktoriserad Redovisningskonsult

Telefon: 0523-66 88 85

E-mail: ewa-carin@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Ewa-Carin

Marielle Rosén Blad

Redovisningsassistent

Telefon: 0523-66 88 83

E-mail: marielle@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Marielle

FOTO KOMMER

Katja Dahlberg

Redovisningsassistent

Telefon: 0523-66 88 81

E-mail: katja@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Katja

Jessica Andreasson

Redovisningsassistent

Telefon: 0523-66 88 80

E-mail: jessica@jdgrevision.se

 

> Allt du behöver veta om Jessica

UDDEVALLA

JDG Revision AB

Herrestad Torp 353 | 451 76 Uddevalla

BESÖK: Herrestad Torp 353, Vån. 2

TEL: 0522-918 70  FAX: 0522-305 76

KUNGSHAMN

JDG Revision AB

Hamngatan 11 | 456 31 Kungshamn

BESÖK: Hamngatan 11

TEL: 0523-324 45  FAX: 0523-382 26

ÖPPETTIDER

08.00 – 16.00

Lunch 12.00 – 13.00